листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01 - 30.06.2019 година


Фин.извештаи 30.06.2019.xlsx

Објавено на: 31.07.2019 08:36:13
Документ БР.: DOC_26441-16/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.