листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2019


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2019.xlsx

Објавено на: 31.07.2019 09:42:26
Документ БР.: DOC_26441-17/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.