листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2019-30.06.2019


Неревидирани финансиски извештаи 01-06.2019.xls

Објавено на: 31.07.2019 14:10:02
Документ БР.: DOC_26441-18/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.