листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за работењето до 30.06.2019 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 31.07.2019 14:14:00
Документ БР.: DOC_26441-20/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.