листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01-30.06.2019 година.


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.06.2019.docx

Објавено на: 31.07.2019 14:54:33
Документ БР.: DOC_10191-399/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации