листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за Фабрика Карпош АД за период Јануари -Јуни 2019


6 и 12 Месечни известувања 1 ФК- трговски друштва - функција на трошоци (1).xls

Објавено на: 01.08.2019 15:26:37
Документ БР.: DOC_26441-27/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.