листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Свети Николе ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од  01.01. до  30.06.2019 год.


Неревидирани финансиски извештаи Јануари-Јуни 2019 година .xls

Објавено на: 07.08.2019 14:18:57
Документ БР.: DOC_26441-32/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.