листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Образложението за остварените резултати од работењето за периодот од 01.01. до 30.06.2019 год.


Образложение за остварени резултати за периодот Јануари- Јуни 2019 год. .docx

Објавено на: 07.08.2019 14:19:02
Документ БР.: DOC_10191-408/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации