листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка, од собрание на акционери одржано на 07.08.2019 година, заверена со печат и потпис.


ODLUKA RASPR. DOBIVKA.pdf

Објавено на: 09.08.2019 14:22:32
Документ БР.: DOC_12287-40/2019
Урнек: Распределба на добивка