листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

soglasno glava 6 od pravilnikot za kotacii go objavime slednata Pred Odluka


ПРЕДЛОГ ОДЛУКА СЕИНТЕТ.docx

Објавено на: 13.08.2019 14:10:02
Документ БР.: DOC_13285-182/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери