листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 01.01.2019-30.06.2019


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 13.08.2019 15:11:51
Документ БР.: DOC_26441-45/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.