листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.-30.06.2019


образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.06.2019.docx

Објавено на: 13.08.2019 15:14:09
Документ БР.: DOC_10191-424/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации