листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација известуваме за следната ценовно чуствителна информација : Образложение за остварените резултати на ДИМКО МИТРЕВ а.д. увоз извоз Велес за периодот од 01.01.до 30.06.2019 година.


Obrazloz.30.06.19.pdf

Објавено на: 14.08.2019 09:44:33
Документ БР.: DOC_10191-425/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации