листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидирани финасиски извештаи за 01.01-30.06.2019 за друштвото АрцелорМиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-АрцелорМиттал-Скопје(ЦРМ).xlsx

Објавено на: 14.08.2019 14:10:30
Документ БР.: DOC_26441-49/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.