листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2019


AD-I-VI-2019.xlsx

Објавено на: 30.08.2019 14:36:50
Документ БР.: DOC_26441-110/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.