листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2019


ADG Trudbenik 01.01.2019-30.06.2019.xlsx

Објавено на: 14.08.2019 14:05:30
Документ БР.: DOC_26441-47/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.