листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати за период од 01.01.-30.06.2019 за АД Теал Тетово


Македонска Берза на хартии од вредност АД Скопје 30.06.2019 V1.pdf

Објавено на: 14.08.2019 14:05:49
Документ БР.: DOC_10191-426/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации