листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01-30.06.2019 за АД Теал Тетово


01.01-30.06.2019 Природа на трошоци Теал АД.xls

Објавено на: 14.08.2019 14:05:46
Документ БР.: DOC_26441-48/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.