листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Податоци за кандидати за избор на членови на  ОД за  Собрание на акционери кое ќе се одржи на 22.08.2019 год.


Биографски податоци.pdf

Објавено на: 15.08.2019 08:31:39
Документ БР.: DOC_13285-183/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери