листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2019


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.08.2019 08:45:24
Документ БР.: DOC_26441-50/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.