листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Vo prilog bilansi 30.06.2019g


bilansi 30.06.2019.xls

Објавено на: 15.08.2019 14:15:34
Документ БР.: DOC_26441-54/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.