листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Vo prilog e obrazlozenie za rabotenjeto so 30.06.2019g


obrazlozenie berza 30.06.2019.docx

Објавено на: 15.08.2019 14:15:34
Документ БР.: DOC_10191-434/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации