листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме шестомесешен Неревидиран финансиски извештај за период од 01,01 до 30,06,2019 год.


6 мес.известување 2019 год. А.Д.ГТЦ Скопе.xls

Објавено на: 15.08.2019 14:10:34
Документ БР.: DOC_26441-53/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.