листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви доставуваме образложение на финансискиот резултат за период од 01,01,2019 год. до 30,06,2019 год.


образложение на финансискиот резултат 01,01 до30, 06.2019 гад..doc

Објавено на: 15.08.2019 14:10:34
Документ БР.: DOC_10191-433/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации