листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АД ЕВРОПА СКОПЈЕ ги објавува неревидираните финансиски извештаи за период 01.01-30.06/2019


01.01-30.06.2019 Bilansi berza.xls

Објавено на: 16.08.2019 14:06:33
Документ БР.: DOC_26441-57/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.