листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2019


finan izv 30 06 2019.xls

Објавено на: 21.08.2019 14:02:16
Документ БР.: DOC_26441-63/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.