листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје- Финасиски извештаи за пер.01.01.-30.06.2019 година


Финансиски извештаи за пер.01.01-30.06.2019-неревид.xls

Објавено на: 22.08.2019 14:33:29
Документ БР.: DOC_26441-65/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.