листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештај за период 01,01,-30,06,2019


Ispraven извештај за берза - природа на трошоци-01-06-19 РЖ ИТШ.xls

Објавено на: 23.08.2019 14:01:13
Документ БР.: DOC_26441-66/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.