листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани,неконсолидирани Финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2019 година.


FI_ADING_30_06_2019.xls

Објавено на: 23.08.2019 14:28:29
Документ БР.: DOC_26441-68/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.