листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка А.Д. овјавува Неревидирани финансиски извештаи


Nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 01.01-30.06.2019.xlsx

Објавено на: 26.08.2019 08:57:12
Документ БР.: DOC_26441-70/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.