листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -30.06.2019


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола 30.06.2019.xls

Објавено на: 26.08.2019 14:09:22
Документ БР.: DOC_26441-71/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.