листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2019 до 30.06.2019


Finansiski izvestai za berza 30.06.2019.xls

Објавено на: 27.08.2019 15:01:59
Документ БР.: DOC_26441-74/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.