листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани посебни финансиски извештаи 01.01-30.06.2019 година


FI REPLEK AD 01.01-30.06.2019 posebni.xlsx

Објавено на: 27.08.2019 15:27:34
Документ БР.: DOC_26441-75/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.