листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01 - 30.06.2019 година


FI REPLEK AD 01.01-30.06.2019 konsolidirani.xlsx

Објавено на: 27.08.2019 15:27:37
Документ БР.: DOC_26441-76/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.