листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani fnansiski izvestai za DTUK GERAS CUNEV-tRGOVIJA AD S trumica za period od 0101 do 30.06.2019


01.01 DO030.06.2019 TRGOVIJA.xls

Објавено на: 29.08.2019 14:10:33
Документ БР.: DOC_26441-80/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.