листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.2019-30.6.2019


Банки полугодишни извештаи OBSG.xls

Објавено на: 29.08.2019 14:05:33
Документ БР.: DOC_26441-79/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.