листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Полугодишно известување (30.08.2019).xls

Објавено на: 30.08.2019 09:20:08
Документ БР.: DOC_26441-90/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.