листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiski izveshtai 01.01-30.06.2019


Idevelop AD Skopje_ 01-06-2019.xlsx

Објавено на: 30.08.2019 09:21:42
Документ БР.: DOC_26441-91/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.