листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола 30.06.2019


Консолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола 30.06.2019.xls

Објавено на: 30.08.2019 09:22:34
Документ БР.: DOC_26441-94/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.