листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Соопштение за прва половина од 2019 година_30.08.19.pdf

Објавено на: 30.08.2019 09:20:13
Документ БР.: DOC_10191-480/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации