листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани  неревидирани финансиски извештаи  01.01.-30.06.2019


6 и 12 -Консолидиран- Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(06-2019).xls

Објавено на: 30.08.2019 14:10:22
Документ БР.: DOC_26441-100/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.