листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-30.6.2019 година


ЦКБ А.Д. Скопје 30_6_2019.xls

Објавено на: 30.08.2019 14:10:22
Документ БР.: DOC_26441-102/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.