листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2019г.


Објаснување кон консолидираните финансиски извештаи 30.06.2019.docx

Објавено на: 30.08.2019 14:15:22
Документ БР.: DOC_10191-496/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации