листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2019


6 Месечни известувања- konsolidiran 01.01.2019-30.06.2019.xls

Објавено на: 02.09.2019 14:10:25
Документ БР.: DOC_26441-118/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.