листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните консолидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2019


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 30.08.2019 - консолидирани.pdf

Објавено на: 02.09.2019 14:10:25
Документ БР.: DOC_10191-506/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации