листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери за 2018 година


1. Javen Povik.pdf

Објавено на: 10.09.2019 14:10:02
Документ БР.: DOC_10109-131/2019
Урнек: Јавен повик за собрание