листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 105 акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 24.09.2019 08:30:45
Документ БР.: DOC_12291-26/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции