листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај за работење


Godisen izvestaj za 2018 god..pdf
FZC_2018_FS_FINAL_mk-.pdf

Објавено на: 04.10.2019 08:54:31
Документ БР.: DOC_12304-104/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи