листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлукa за Собрание на акционери на Стопанска банка а.д. Битола

 


Предлог-одлука за именување член на Надзорен одбор.pdf
Мислење на Надзорниот одбор кон Одлуката за именување член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 09.10.2019 09:19:27
Документ БР.: DOC_13285-197/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери