листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ТТК Банка АД Скопје објавува новa предлог - одлукa за престојното собрание на акционери.


Предлог - одлука за предложена точка на Дневен ред.pdf

Објавено на: 10.10.2019 14:28:37
Документ БР.: DOC_13285-198/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери